Pomożemy Ci!

Niestety, rekrutacja często jest koszmarnie długa oraz jałowa.

Kolejni kandydaci okazują się niewypałem. Dopiero w trakcie rozmowy rekrutacyjnej okazuje się, że byli przekonani o kandydowaniu na inne stanowisko.

Wielokrotnie umiejętności kandydatów były zupełnie niedopasowane pod poszukiwany profil. A ileż razy kandydaci po prostu nie pasowali do charakteru firmy? Chcemy to zmienić.

Zajmowaliśmy się prowadzeniem rekrutacji w różnych firmach. Na różne stanowiska. Niestety, nader często zauważaliśmy jeden, powtarzający się problem – po stronie agencji rekrutacyjnych brakowało osób pochodzących ze środowiska programistów. Generowało to cały wachlarz problemów.

Już wspominaliśmy, że chcemy to zmienić? Tak, to również.

Naszym celem jest ewolucja procesu rekrutacji – na samym starcie chcielibyśmy się spotkać, przedyskutować poszukiwane role, poznać wymagania, kluczowe umiejętności.

Dlatego, na początku chcemy abyśmy abyśmy to my zostali wzięci w magiel rekrutacji – dzięki temu zrozumiemy kogo poszukujecie. Będziemy w stanie zaoferować jak najlepiej dopasowanych kandydatów.

Jak wygląda proces?

Kontakt
Halo Houston! Umawiamy się na spotkanie, bądź rozmowę telefoniczną. Poprosimy wtedy o niezbędne informacje o projekcie.
Zasady współpracy
Wysłuchamy czego oczekujecie od nas, my powiemy na co chcielibyśmy liczyć. Zaufanie i dialog są fundamentem owocnej współpracy
Spotkanie
Chcielibyśmy porozmawiać czy na tym etapie dobrze rozumiemy wymagania; dlatego bardzo chętnie zamienilibyśmy to spotkanie w quasi rekrutację. Spokojnie, nie chcemy poznać pytań rekrutacyjnych. Chcemy jedynie wiedzieć co się liczy w projekcie, tak aby odpowiednio dobrać kandydatów.
Prezentacja kandydatów
Podwijamy rękawy i bierzemy się do poszukiwań. Uruchamiamy nasze tajne łącza, wysyłamy wiadomości w świat. A może w tym momencie będziemy już mieć kogoś upatrzonego? Chcemy przedstawiać tylko najlepszych – dlatego nazwiemy ten etap procesem, bo może trochę potrwać. Po znalezieniu eksperta oraz naszym sprawdzeniu, przesyłamy szczegółowy opis potencjalnego kandydata.
Zapoznanie się
Znaleźliśmy kandydata, który spełnia Wasze oczekiwania. Zaproście go do siebie na rozmowę, sprawdźcie jego wiedzę i umiejętności. Poznajcie się wzajemnie! Wszak macie wspólnie zadanie do wykonania: uratowanie świata IT!
Finisz
Formalności zostawiamy na sam koniec. Uzgadniamy szczegóły, dopinamy wszystko na ostatni guzik.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swój adres e-mail. Odezwiemy się do Ciebie!